uvodka.jpg
dobroty logo etiketa základ.jpg

ROZVOZ KAŽDÉ ÚTERÝ A PÁTEK ZDARMA*

* ROZVOZ ZDARMA PLATÍ PRO OLOMOUC * MINIMÁLNÍ HODNOTA NÁKUPU JE 100 kč * ROZVÁŽÍME VŽDY V ÚTERÝ A V PÁTEK A TO V ČASECH OD 12 - DO - 17 HODIN * TERMÍN PŘIJETÍ OBJEDNÁVEK JE PONDĚLÍ 10:00 PRO ÚTERNÍ ROZVOZ A ČTVRTEK 10:00 PRO PÁTEČNÍ ZÁVOZ * V PŘÍPADĚ DOTAZŮ NÁM PROSÍM NAPIŠTE * DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU NAŠICH STRÁNEK * POKUD JSTE BYLI SPOKOJENÍ, POVĚZTE O NÁS SVÝM KAMARÁDŮM * V OPAČNÉM PŘÍPADĚ NAPIŠTE NÁM, DĚKUJEME *

V současné době je jasným trendem ve výživě sportovců vegetariánství a veganství. Maso a masné produkty již nepatří do jídelníčku mnoha sportovců. Zejména ve vytrvalostních disciplínách je nejlépe vidět, jakým přínosem pro náš organismus je omezení nebo úplné vyloučení masných výrobků z naší stravy. Ať už jde o profesionální sportovce, kterým dietu stanovuje týmový lékař, nebo závodníky amaterské, kteří sledují trendy a „opisují od těch nejlepších“ je vidět všeobecný fakt omezení příjmu masných produktů minimálně v době podání a po výkonu (regenerace). Tak aby tělo mohlo maximálně a efektivně využívat svou energii požadovaným směrem, namísto její odebírání k procesu trávení. Dalším požadavkem na naši výživu je samozřejmé kvalitní a vyvážené složení s důrazem na přírodní zdroje fruktózy (energie) a dále omezení konzumace lepku, chemických dochucovadel, fluorizované soli, konzervantů, barviv a mnoha dalších toxinů (jedů).

 

DOBROTY se věnují již od roku 2011 výrobě a produkci vlastních potravin. Našim záměrem je produkce 100% přírodních, veganských, bezlepkových produktů. Nepoužíváme řepkový cukr, palmový tuk, chemické produkty a alergeny. Vycházíme z dlouhodobých zkušeností producenta, prodejce i koncového uživatele. V Olomouci provozujeme e-shop DOBROTY, který naleznete na našich stránkách www.dobrotyolomouc.cz. Dále se tradičně účastníme farmářských a potravinářských trhů v rámci celé ČR. Poskytujeme specializované cateringové služby pro sportovní, firemní a kulturní akce.

 

Organizujete nebo plánujete sportovní akci (kolo, běh, brusle, atd.)? Firemní oslavy, obecní trhy, společenské události, významné rodinné setkání. Zajistíme pro vás specializovaný catering na míru. Nabízíme bohaté zkušenosti a naše prvotřídní výrobky. V našem portfóliu máme více jak 50 tisíc spokojených zákazníků a vyladěný sortiment plný super DOBROT. Na základě vašeho zájmu, Vám rádi předložíme detailní nabídku. Nabízíme kompletní služby od A do Z vašim potřebám na míru. Děkujeme za Vaši důvěru.  

Napište nám: zivedorty@seznam.cz

KONTAKT

DOBROTY
Kateřina Dostálová
Olomouc 
IČ: 08408017

 
logo 2.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one